Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Resim / Pablo Picasso Resimleri
« Son İleti Gönderen: davinci 15 Ekim 2017, 12:24:30 »
https://youtu.be/P3PrRwjbUpA

Pablo Picasso(1881-1973)
İspanyol ressam ve heykeltıraş. 20. yüzyıl sanatının en iyi bilinen isimlerindendir.
2
Resim / Frida Kahlo Resimleri
« Son İleti Gönderen: davinci 13 Ekim 2017, 21:10:40 »
https://youtu.be/a9Vx-ymiqyY

Magdalena Carmen Frida Kahlo Calderon(1907-1954), Meksikalı ressam.
Bir yirminci yüzyıl popüler kültür ikonu haline gelen ressam, resimlerinin yanı sıra inişli çıkışlı özel yaşamı ve politik görüşleri ile tanınır. Sanatı, sürrealist olarak tanımlanmışsa da kendisi bu tanımı reddetmiştir.s

Ressam Diego Rivera’nın eşidir.

İyi seyirler.
3
Hekim seçimi patili arkadaşlarımızın sağlığı ve hayatı boyunca sağıklı kalabilmesi için çok önemlidir. Özellikle de koruyucu veteriner hekimlik faaliyetleri doğrultusunda tanı ve tedavi koyabilen, bu konuda ekipmanları tam olan bir hekim seçmeye özen gösterilmeli. Acil veteriner kliniği olan hekim seçimine azami derecede özen göstermeliyiz.
Veterinerinizin Tam Teşekküllü Olduğundan Emin Olun
İyi bir veteriner yeri geldiği zaman tüm talileri yapabilecek ekipmana sahip olmalıdır. Tanı konusunda ivedi davranan hekimler patili dostumuzun hastalığının tedavi edilmesinde de zamandan kazanım sağlarlar. Çekmeköy veteriner klinikleri içinde bu teşekküle sahip veterinerler bulabilirsiniz.
Hayvan Satın Almak Yerine Sahiplenmeyi Deneyin
Hayvan satın almak her zaman daha kolaydır ama sokakta terk ediliş bir sürü can bulunmaktadır. Onların yeni bir yuvaya kavuşması ve pet sağlık durumlarının düzeltilmesi için onları sahiplenmek almaktan daha iyi bir yoldur. Sizlere çekmeköy petshop bu konuda yardımcı olacaktır.
4
Resim / El Greco Resimleri
« Son İleti Gönderen: davinci 11 Ekim 2017, 19:07:57 »
https://youtu.be/ZoEmEAb_Yeg
iyi seyirler.

El Greco (1541-1614) maniyerist ressam, heykeltıraş ve mimardır.
Sanatçı, dışavurumculuğun ve kübizmin öncüsü olarak kabul edilir.
5
Güncelleme ve Duyurular / Hayallerinizdeki Çocuk Odası
« Son İleti Gönderen: social35 11 Ekim 2017, 16:23:55 »
Uzun bir bekleyişin ardından bebeklerini kucağına alan anne ve babalar, bebeklerini bekledikleri süre içerisinde birçok hazırlık yapmaktadırlar. Bu hazırlıklar çok keyifli olmakla birlikte maliyetli de olabilmektedir.
Bebek Odası Hazırlıkları
Bebek odası hazırlıklarında ilk detay bebek odasını nasıl dizayn edeceğiniz konusudur. Duvarların renginden desenine kadar her şey düşünülmelidir. Çocuk odası duvar kağıdı hemen hemen bir çok müşteri tarafından talep görmektedir. Çoğu bebek odası duvar kağıdı silinebilir özelliktedir. Duvara yapıştırılması ve temizlenmesi kolay olan duvar kağıtları her zaman daha güvenilirdir. Ayrıca dilediğiniz renk ve desenleri kolayca temin edebilirsiniz.
Duvar Kağıdı Fiyatları
Duvar kağıdı fiyatları normal standart bir duvar boyasına kıyasla biraz daha maliyetli olabilir. Ancak geç yıpranması ve silinerek temizlenebilmesi açısından daha karlı olacağınıza emin olabilirsiniz. Dilediğiniz model duvar kağıdını piyasa üzerinde ne kadardan fiyatlandırdığını araştırabilirsiniz.
6
Resim / Pieter Brueghel the Elder Resimleri
« Son İleti Gönderen: davinci 10 Ekim 2017, 18:44:07 »
https://youtu.be/VgZrJjQuvkc
en iyi 30 eserinden bir derleme
iyi seyirler.


Pieter Brueghel the Elder (1525-1569) peyzaj çalışmaları ve köy betimlemeleriyle ünlü Hollandalı Rönesans ressamıdır.
Sanatçının eserlerinde sıkça rastlanan tema savaşlar, yıkımlar, perişan insanlar ve bu dönemlerdeki dayanışma çabalarıdır.
7
Resim / Caspar David Friedrich Resimleri
« Son İleti Gönderen: davinci 09 Ekim 2017, 19:21:43 »
https://youtu.be/CMVawbzgocY

Caspar David Friedrich alman romantik manzara resminin en önemli temsilcisidir.
8
Güncelleme ve Duyurular / Pet Kuaför Ve Bakım Hizmetleri
« Son İleti Gönderen: social35 09 Ekim 2017, 16:08:58 »
Evcil hayvan sahipleri, hayvanlarının temel ihtiyaçlarını mutlaka karşılamalıdır. Bunların başında doğru veteriner kliniği seçimi gelmektedir. Kısa ve uzun vadede sağlıklı bir yaşam için doğru hekim seçimi son derece önemlidir. Seçilen klinik; meydana gelebilecek acil durumlar için acil veteriner hizmeti de sunmalıdır. Evcil hayvan sağlığı için bu konuya azami derecede özen gösterilmelidir.
Evcil Hayvan Genel Bakımı
Çekmeköy veteriner evcil hayvanlar için kapsamlı ve profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Aşı uygulamaları, koruyucu hekimlik, cerrahi ve yoğun bakım gibi bölümleri ile tüm ihtiyaçlara en kaliteli hizmeti vermektedir. Bununla beraber, beslenmeden oyuncağa ve sağlığa kadar tüm evcil hayvan ürünlerini Çekmeköy petshop ziyaret edilerek satın almak mümkündür. Klinik aynı zamanda, kuaför hizmeti de vermektedir. Alanında uzman personellerin verdikleri hizmet ile evcil hayvanların kuaför bakımları yapılmaktadır.
Kuaför Bakımı Gerekli Mi?
Evcil hayvan sahipleri, gerekli durumlarda evcil hayvanlarına banyo yaptırabilmektedirler. Ancak bu kapsamlı bir bakımın yerini tutmaz. Pet sağlık kriterlerinin tam olarak yerine getirilmesi için belirli aralıklarla kuaför hizmeti almak gereklidir. Gereken durumlarda traş uygulaması için bu hizmet tercih edilebilir. Diğer yandan banyo, makas kesim-düzeltme, kulak temizliği ve tırnak bakımı kapsamlı olarak yapılacaktır. Bu sayede genel olarak bakımlı olan bir köpek daha mutlu olacaktır. Kirli kulaklar, derinlemesine temizlenmediğin de büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı şekilde düzgün kesilmemiş ve kısaltılmamış tırnaklar hayvanın çok rahatsız olmasına, yürüme bozukluğu yaşamasına neden olabilmektedir.
9
Öneri ve Düşünceleriniz / Seyahat Etmek Bir Tık Uzağınızda
« Son İleti Gönderen: social35 08 Ekim 2017, 16:07:17 »
Çoğu insan seyahat etmek için önceden bütçe hazırlayıp plan yapıyor. Farklı şehirlerdeki gezi etkinlikleriyle hem bulunduğunuz şehrin gizemli yönleri keşfedebilir hem de kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Gezi alanında da son zamanlarda gezi blogları hem ulaşılabilir olması hem de eğlenceli olmasıyla oldukça revaçta.
Dünyayı Yeniden Keşfetmeye Hazır Mısınız?
Instagram, Twitter vb. pek çok sosyal medya aracılığıyla ulaşabileceğiniz gezi, seyahat, gurme-keşif bloglarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sırbistan, İngiltere, Kanada, İspanya ve birbirinden renkli pek çok ülkede ne yenilir,ne içilir, uygun konaklama yerleri nerededir, bilet fiyatları nasıldır, gece hayatı nasıldır, alışveriş yerleri nerededir vb. soruların cevapları gezi bloglarıyla bir bilgisayar kadar uzağınızda.
10
Güncelleme ve Duyurular / Toptan Baskılı Balon
« Son İleti Gönderen: social35 08 Ekim 2017, 14:57:56 »
İhtiyaçlarınız doğrultusunda satış rakamlarını artırmaya yönelik baskılı balon üretimi için hizmet ağı oluşturan firmalarca siparişler alınmaktadır. Bu siparişler balonlara uygulanan firmanın amblemi kısa bir tanıtım yazısı olduğu gibi özel günlere ait yılbaşı balonları olarak ta tasarlanmaktadır. Reklam amaçlı çok iyi düşünülen balon objeleri ile hem çocuklar için oyuncak hem de reklam sahibinin iş alanı tanıtımı yapılmaktadır.
Sizinde Tercihiniz Reklam Amaçlı İse
En az 50 adet ve üzeri toptan balon olarak basılmakta ve fiyatları baskı uygulamalarının ebat ve özelliğine göre yapılmaktadır. Renk ve büyüklük sipariş sahibince verilmektedir. Baskılı balon fiyatları reklam amaçlı olduğu için maliyeti üretim yapan firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Reklam amaçlı balonlar ekonomik reklam aracıdır.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10