Sanat Tarihi Forum

Sanattarihi.net => Güncelleme ve Duyurular => Konuyu başlatan: social35 - 11 Ekim 2017, 16:23:55

Başlık: Hayallerinizdeki Çocuk Odası
Gönderen: social35 - 11 Ekim 2017, 16:23:55
Uzun bir bekleyişin ardından bebeklerini kucağına alan anne ve babalar, bebeklerini bekledikleri süre içerisinde birçok hazırlık yapmaktadırlar. Bu hazırlıklar çok keyifli olmakla birlikte maliyetli de olabilmektedir.
Bebek Odası Hazırlıkları
Bebek odası hazırlıklarında ilk detay bebek odasını nasıl dizayn edeceğiniz konusudur. Duvarların renginden desenine kadar her şey düşünülmelidir. Çocuk odası duvar kağıdı (http://www.kidoflex.com/) hemen hemen bir çok müşteri tarafından talep görmektedir. Çoğu bebek odası duvar kağıdı (http://www.kidoflex.com/) silinebilir özelliktedir. Duvara yapıştırılması ve temizlenmesi kolay olan duvar kağıtları her zaman daha güvenilirdir. Ayrıca dilediğiniz renk ve desenleri kolayca temin edebilirsiniz.
Duvar Kağıdı Fiyatları
Duvar kağıdı fiyatları (http://www.kidoflex.com/) normal standart bir duvar boyasına kıyasla biraz daha maliyetli olabilir. Ancak geç yıpranması ve silinerek temizlenebilmesi açısından daha karlı olacağınıza emin olabilirsiniz. Dilediğiniz model duvar kağıdını piyasa üzerinde ne kadardan fiyatlandırdığını araştırabilirsiniz.