Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Müşterilerine her zaman bol alternatif ve yüksek kalite ile alışveriş yapma imkanı tanıyan site, artık çocuk odası duvar kağıdı ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde gidermenizi sağlıyor. Hem kız hem de erkek çocukları için farklı desenler, baskılar ve görseller ile karar vermek kolay oluyor.
Bebeklerinizi Rahat Ettiren Seçimler
Eğer bebeğinizin odası için bir seçim yapacaksanız, huzurlu, mutlu ve zevkinize uygun ürünleri almanızda da tek gerçek adres olmayı sürdürüyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren dayanıklı bebek odası duvar kağıdı için günün her anı sitesine ulaşabilir, modellerine bakabilir ve beğendiğinizin siparişini anında verebilirsiniz.
İndirimli Fiyatları ile de Dikkat Çekiyor
Türkiye'nin kendi alanında öncü adresi olmaya devam eden firma, beraberinde 12 aya yaymayı başardığı ekonomik duvar kağıdı fiyatları ile de farkını gösteriyor. Son derece özgün, öğretici boyutu olan ve tabi ki sağlıklı duvar kağıtlarını almaya dair başka bir seçeneğe de gerek kalmıyor. Sizlerde ayrıcalıklı bir alışveriş için hemen bu güçlü ailenin parçası olmalısınız.
2
Nümizmatik-Meskûkat / Ynt: Osmanlı’da Para (Akçe)
« Son İleti Gönderen: Thanpanut Dün, 09:57:19 »
Kenar, Osmanlı İmparatorluğu tarafından biliniyordu.
3
Arkeoloji Genel / Ynt: Antik çağda takı ve mücevherat
« Son İleti Gönderen: Thanpanut Dün, 09:54:09 »
İyi bilgi. Okuduğunuz için teşekkürler.
4
Kitap tanıtımı / Siteme Sizce Bu Tema Nasıl Olmuş ? ( ÖNERİNİZ VARMI ? )
« Son İleti Gönderen: delaporta444 21 Kasım 2017, 18:27:23 »
Merhaba arkadaşlar siteme bir tema ekliyicemde sizlerinde tavsiyesini almak isterim ücretli veya ücretsiz olarak temada olur sadece sizin gibi bilgili dostlardan öneri almak beni mutlu eder tavsiye ve önerilere açığım görüşlerinizi belirtin Sizce illa paramı yatırmak lazım temaya yoksa bedava bulunurmu ?

server tanıtım
5
Kitap tanıtımı / Alyans modelleri 2018
« Son İleti Gönderen: delaporta444 19 Kasım 2017, 22:06:32 »
Malumunuz evleneceksiniz ve gelin veya damat setinizi seçerken son yılların en güçlü rüzgarları gibi esen moda rüzgarlarından biri olan alyans renklerine kendinizi bir tüy misali bırakın. Değerli taşlar ile süslenmiş olan farklı tarzlardaki takı alyans modellerinden isterseniz aynı motifli olanları seçin veya isterseniz aynı türden doğal taşların kullanıldığı değişik alyans modelleri seçerek beğenebilirsiniz. İddialı kolye alyans modellerinden zarif küpeleri, ışıltılı bileziklerden göz alıcı yüzüklere kadar hepsi sizin zevkinize kalmış durumdadır.
6
Kitap tanıtımı / 2018 alyans modelleri
« Son İleti Gönderen: delaporta444 19 Kasım 2017, 16:54:56 »
Malumunuz evleneceksiniz ve gelin veya damat setinizi seçerken son yılların en güçlü rüzgarları gibi esen moda rüzgarlarından biri olan alyans renklerine kendinizi bir tüy misali bırakın. Değerli taşlar ile süslenmiş olan farklı tarzlardaki takı alyans modellerinden isterseniz aynı motifli olanları seçin veya isterseniz aynı türden doğal taşların kullanıldığı değişik alyans modelleri seçerek beğenebilirsiniz. İddialı kolye alyans modellerinden zarif küpeleri, ışıltılı bileziklerden göz alıcı yüzüklere kadar hepsi sizin zevkinize kalmış durumdadır.
7
Kitap tanıtımı / Private Serverler, Online Oyunlar, Tanıtımlar 2018
« Son İleti Gönderen: delaporta444 18 Kasım 2017, 19:51:32 »
Knight OnLine..Dünyada yeni bir fırtına..Doğu Asya,Avrupa ve Amerikayı etkisi almış durumunda..Yaklaşık 10 milyon oyuncu bir ırk seçip karşı ırkla mücadale halinde..K2Network şirketi gerçekten iyi bir kazanç sağlamış durumunda..Niye mi?Oyuna rahatça girebilmek ve birtakım olanaklardan faydalanmak için Premium ve Knight Cash denilen paket alınıyor..Oyun her ne kadar free2play bir oyun olsa da yeni gelen yüklemelerle artık Premiumsuz oyuncuların oynaması zorlaşıyor..
Knight OnLine oynayanlar..Hiç düşündünüz mü?Harcadıınız paralar nereye gidiyor?Premium servisinin 3 paketi var..Bronze,Silver Ve Gold Premium..Bronze Premium 8.95 dolar,Silver Premium 19.95 dolar,Gold Premium 24.95 dolar..İşte basit bir hesaplama:K2Network Firması Oyunda 6.4 milyon Premiumlu oyuncu olduunu söylüyor..En ucuzundan 6.4 milyon oyuncuda Bronze premium olsa Aylık ortalama 57.280.000 milyon dolar..Yıllık Ortalama 687.260.000 dolar..Oyunun 3 yıldır olduğunu varsayarsak elde edilen kazanç 3 milyar dolara yakın bir para..Bu kadar para nereye gidiyor..
Knight OnLine Kurucusu server tanıtım firma K2Network Masonlardan oluşan bir kurum..Masonlar İsraille İşbirlikçilik yapıyorlar..Yani verdiğiniz Premium amaçlı paralar başka bir ülkenin masum insalarını öldürmek için harcanıyor..Daha da ilginci,Knight OnLine kurulurken asıl amaç,bu oyundaki iyi oyuncularla gizli görüşerek onlara askeri eğitim vermekti!!Böylece bu oyuncuların stratejik planlarıyla olabilecek bir savaşta saldırı ve savunma amaçlı plan yapılacakti!!Ama Knight OnLine oyunu popülerleşince bu keriz(!) oyunculardan para kazanarak bu paraları masum insanlari öldürmek için kullanmakda hiç de kötü bir fikir değildi onlara göre..Knight Online server tanıtımı oyuncuları uyanın artık!!!Sizin verdiğiniz parayla masumlar ölüyor..Buna dur demek sizin elinizde..
Michael Gray
8
Güncelleme ve Duyurular / Köpek Ve Kedilerde Zehirlenme
« Son İleti Gönderen: social35 18 Kasım 2017, 12:05:00 »
Köpek ve kedilerde sık rastlanılan durumlardan bir tanesi de zehirlenmelerdir. Zehirlenme; bozuk bir gıdanın yenmesi sonucunda ortaya çıkabilir. Kötü niyetli kişilerin bıraktığı zehirlerin bir şekilde alınması ile de yaşanabilir. Yine insanlar için yenmesi doğal olan bazı yiyeceklerin kedi ve köpekler için zehirli etki yaratabileceği de bilinmelidir. Pet sağlık konusunda temek bilgiler; hayvan sahipleri tarafından mutlaka bilinmelidir. Evlerde bakılan bazı çiçekler kedi ve köpekler için zehirli olabilmektedir. Bu önemli konular hakkında evcil hayvan sahipleri mutlaka veteriner hekimden bilgi almalıdırlar.
Zehirlenmenin Belirtileri
Evcil hayvanlarda zehirlenmenin ilk belirtisi genelde kusma ile ortaya çıkar. Beklenmedik bir kusma halinde en garanti yol acil veteriner muayenesidir. Bazı kusmaların nedeni önemsiz olabilir. Ancak, önemsiz bir kusma ile ciddi bir kusmayı ayırt etmek oldukça zordur. Evcil hayvan zehirli olabilecek bir şey yediğinde, bu fark edildiği anda acilen hekime gidilmelidir. Hemen müdahale edilmek istenirse yoğurt veya kefir yedirilebilir. Fakat kusan bir hayvan genellikle yemek yemeyi tercih etmeyecektir. Hızlı müdahale hayat kaybı riskini yok eder.
Zehirlenme Tedavisi
Zehirlenme; acil müdahale gerektiren bir durumdur. Böyle bir risk ve belirti fark edildiğinde; Çekmeköy veteriner acilen aranmalı ve durumu yaşayan evcil hayvan kliniğe acilen ulaştırılmalıdır. Teşhisin ardından bir takım ilaç ve serum uygulamaları ile zehirlenme ortadan kaldırılacaktır. Genellikle bu tedavi hastanın yatışı yapılarak uygulanır. Donanımlı olan klinik; dünya standartlarında bir zehirlenme tedavisi uygulamaktadır. Kliniğin ayrıca Çekmeköy petshop ve kuaför bölümleri de mevcuttur.
9
Kitap tanıtımı / Knight Online Pvp Tanıtımı
« Son İleti Gönderen: delaporta444 18 Kasım 2017, 00:19:07 »
Oyun sitemizde server tanıtımı verilen oylar aylık olarak sıfırlanmaktadır. En çok oy alan serverler ilk sıralarda yer alır. Server sayfasına giren tekil kişi sayısı ise hit olarak adlandırılmıştır. Sitemiz Private Server tanıtımlarını örneğin Metin2 Pvp Serverler gibi popüler oyunlardan seçerek sıralamaktadır.
Yasal Uyarı: Sitemizde gönderilen tüm ilanların sorumlulukları ilan gönderen kullanıcılara aittir! Sitemizin Hiç bir oyun ve server sitesi ile alakası yoktur! frmtr Şikayet ve Öneriler İçin Iletisim sayfamızı kullanmanız gerekmektedir.
10
Kitap tanıtımı / 2018 güncel haber sitesi
« Son İleti Gönderen: delaporta444 17 Kasım 2017, 19:39:35 »
sizde güncel haberleri anında okumak istermisiniz ? daha ne bekliyorsun sende tıkla aramıza hoşgeldin diyerek kucak açalım size, hemde bedava olan bu sitemiz bence tam size göre

server tanıtım
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10