Gönderen Konu: Sunucu problemi nedeniyle geçmişe döndük dikkat!!!  (Okunma sayısı 2148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolfeye

• Yönetici
  • *
  • Teşekkür: 55
    • Sanat tarihi
Sunucu problemi nedeniyle geçmişe döndük dikkat!!!
« : 17 Ağustos 2010, 14:59:13 »
Arkadaşlar;
Bazı birtakım sunucu problemleri nedeniyle, forumumuz yaklaşık olarak 6 ay önceki tarihe dönmüştür.
Sunucuda çıkan arıza nedeni ile alınan tüm yedeklerimiz de silinmiştir
Yetki - rütbe veya mesaj sayısı hakkında şikayetiniz varsa eğer, bunları iletişime geçerek yükseltebilirsiniz.
birçok arkadaşımız üye kayıtlarını tekrar yapmak zorunda kalacaktır

belirli bir süre forum veri tabanı kararsızlık gösterebilir, kurtarılmış daha güncel bir yedek veritabanının bulunması durumunda yeni üyelik yatıtları ve mesajlar tekrar silinebilir...

elimizden birşey gelmiyor

Siz üyelerin pek fazla etkilenmemesi için, bu bilgilendirme konusu açılmıştır.
Bilgi için yöneticilere pm atabilirsiniz.

Kurtgozlu
midena pro tou telous makarize

Çevrimdışı Wolfeye

• Yönetici
  • *
  • Teşekkür: 55
    • Sanat tarihi
Forum etkinliklerimiz bir süreliğine olmayacaktır
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2010, 08:53:06 »
Sunucudan aldığımız bu son darbe bugüne kadar hack ve benzer sunucu darbelere olan direyetimize kıyasla bizi oldukça büyük manevi ykıma uğratmıştır.

öncelikle sırf yedekleme sistemi adına ciddi bir ücret ödemekte olduğumuz ilgili arkadaşlara bizi "pes tamam artık bundan sonrası yok" dedirtecek duruma getirmiş oldukları için teşekkür ediyorum. Biliyorum kendilerini savunacaklardır  "yedekleme kullanıcının sorumluluğundadır..."

- Herşey için artık çok geç olmuşken ben yinede şu cevabı veriyorum ben baştan bu duruma gelineceğini bilseydim size bu iş hiç vermezdim, madem size güvenemeyeceğim daha ucuz ve dandik olmuş hiç önemli değil bir sunucuyla anlaşır hiç olmazsa güvensizliğin getirdiği dikkatle bukadar ciddi bir hasar almazdım

Her ne ise artık çok geç olan olmuş... bahsetmek istediğim şey artık yorulduğum, forum bugüne kadar kullanıcı etkileşimi anlamında hiçbirzaman benim ve takım arkadaşlarımın istediği noktaya ulaşamadı, ve hiçbir zaman çekirdek ekip dışında aktif paylaşım yapan  üyelere sahip olamadık, paylaşımlarını bizden esirgemeyen arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum, aynı zamanda özür diliyorum sizin paylaştıklarınız da yokluğa - boşluğa karıştı...

... şimdi geriye forum icraatlarına bakıyorum ve değerlendiriyorum da neredeyse hep tek taraflı bir paylaşım olmuş  özveriyle paylaşanlar ve bu paylaşımı alanlar olarak iki grup görüyorum ve üzülüyorum

son üç yıldır kullanıcıdan beklenen etkileşimi yakalayamamamız nedeniyle seçilmiş olanları copy-paste yöntemiyle paylaşmaktaydık, ince elenen sık dokunan makaleleri bırakalı çok olmuş demekki...

toparlamak gerekirse forum bugünen itibaren olası bir umut bir iç pırıltı istek doğumu ve bu isteğin tekrar düşünceleri eyleme çevirmesi mümkün olana dek faaliyetlerini durdurmuştur, forumdan geriye kalan bu fosili yoketmeme kararı aldık

bakıpta yorumlayana yol göstersin...

günün birinde öğrenmeye açık zihinleri bu forum ve benzerlerinin kolaycılığa "copy-paste" ittiği üzerine olan düşüncelerim bir netlik kazanır ve ağırlığı öğrenciye yönelik olanları tasnif etme yönüne kayarsa ciddi bir temizlik yapmayı da düşünüyorum fakat şimdilik bilgiye ulaşımın mümkün olduğu kadar kolay olmasını savunan düşüncelerim daha güçlü

Bu kötü haberdi, iyi olarak kabul sayılacaksa facebook üzerindeki aktivitelerimizi haberdar etmeyle sınırlı tutarak "ki bu sistem arada sırada bireysel olarak yaptığım kontroller ve eklemeler dışında tamamen kendi başına işlemektedir" hizmette tutmaya devam edeceğim... üstüne basarak söylemem gerekir bu hizmetin açılımı toplumsal olmaktan ziyade bireseldir üyeye, sevgiye ve karşı paylaşıma ihtiyacı yoktur...

Nihat KURTGÖZLÜ
midena pro tou telous makarize

Çevrimdışı Jirogues

• Jirogues
  • Üye
  • *
  • Teşekkür: 0
    • คาสิโนออนไลน์
Ynt: Sunucu problemi nedeniyle geçmişe döndük dikkat!!!
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2015, 10:56:37 »
The text is very useful.