Gönderen Konu: Zor yollar belgeseli TRT TÜRK'de  (Okunma sayısı 3263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolfeye

• Yönetici
  • *
  • Teşekkür: 55
    • Sanat tarihi
Zor yollar belgeseli TRT TÜRK'de
« : 02 Aralık 2011, 21:54:20 »

TRT TÜRK’de yayınlanan heyecan ve macera dolu program “Zor Yollar”, Anadolu’nun bilinmeyen yüzünü arazi araçları sayesinde keşfedip, izleyicilerle paylaşıyor. Ülkemizin yedi bölgesini, bilinen yolların dışında, mevsimlere göre takip ediyor. Hedefleri ilk olarak otomobillerle gidilemeyecek zorluktaki yerler.

Seyahatler iki adet tam donanımlı arazi aracı ile yapılıyor. Araçlardan birini 7 kez Türkiye Off-Road Şampiyonu olmuş Mehmet Becce kullanıyor.

Program yapımcısı Mahmut Gökdemir
Yönetmen Aydın Dikim
Danışman (off roat directore) Mehmet Belge
Danışman Rehber Ömer Kokal
Yönetmen Yardımcıları Tolga Toga ve Bülent Sarpkaya

Programın TRT arşivine ulaşmak için buraya tıklayın
midena pro tou telous makarize

Çevrimdışı Wolfeye

• Yönetici
  • *
  • Teşekkür: 55
    • Sanat tarihi
Ynt: Zor yollar belgeseli TRT TÜRK'de
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2011, 22:21:41 »

Heyecan ve macera dolu program 'ZOR YOLLAR' 3. yılına başladı bu güne kadar gerek yurdumuzun gerekse yakın coğrafyamızdaki komşularımızın Tarihi ve doğal değerlerini sizlerle buluşturdu 4 araç eskitti 150 bin kilometre yol katetti..

5.ve 6 aracıyla bu sezona başladı. Bu yolculukta bugüne kadar bir çok ilkki yaşadı ve sizlerle paylaştı heyecana sizleri ortak etti..

Kendi tarzını yarattı taklitleri çıktı buda değerini artırdı. Bugüne kadar ne yaşadıysa onu sizlerle paylaştı gerçekdışı hiçbirşeyi yapmadı abartmadı nevarsa oydu programda bundan sonrada böyle olacağından emin olabilirsiniz..

"ZOR YOLLAR" TRT TÜRK'te Cumartesi Pazar günleri sizlerle..

Yönetmen
Aydın DİKİM

Yapımcı
Aydın DİKİM

Program Ekibi
Yapım Yönetim yrd:Tufan ÇETİNKAYA
Yönetmen Yardımcısı: Yunus EFE
Danışman: Mehmet BECCE (Türkiye OFF-ROAD Şampiyonu), Cemil ISLIKÇI (Türkiye OFF_ROAD şampiyonu)
Danışman: Ümit IŞIN (ARKEOLOG), Bülent SARALOĞLU, Emrah ÖZKÖK

Sunucular
Aydın DİKİM
midena pro tou telous makarize

Çevrimdışı grikurt

• Genel Moderatör
  • *
  • Teşekkür: 21
Ynt: Zor yollar belgeseli TRT TÜRK'de
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2011, 19:14:15 »
TRT galerisine itunes programını kullanarak abone oldum geçmiş programlarla birlikte bilgisayarıma düzenli olarak indiriyorum oradan ceptelefonuma kopyalıyor işe giderken ve gelirken yolda izliyorum.

offroad, tarih, doğa, macera ve otomobil meraklılarını bir araya toplayabilen kaç program var :)

TRT'nin tv ve radyo programları çok kaliteli üstelik bunları internet aracılığıyla paylaşmasıda çok büyük bir hizmet bazen kızıyorum ondan bundan vergi alıyorlar diye ama böyle işler hakkını veriyor

Bende programın resim galerisini paylaşayım, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz...