Gönderen Konu: Site tanıtımı yapacak arkadaşlar lütfen okuyun  (Okunma sayısı 2528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolfeye

• Yönetici
  • *
  • Teşekkür: 55
    • Sanat tarihi
Site tanıtımı yapacak arkadaşlar lütfen okuyun
« : 14 Ağustos 2012, 14:05:28 »
Site tanıtımları forum konularının önüne geçecek şekilde hızlı güncellenmekte ve özellikle forum arama motorunda kullanıcının aradığı bilgiyi engellemeye başlamaktadır, bu nedenle site tanıtım içeriğini normal kullanıcılardan filtre etme gereği duydum.

Bugünden itibaren "site tanıtım bölümünü" sadece yeni oluşturduğum Tanıtım grubu üyeleri görebilecektir, tanıtım grubuna üyelik üye tercihine serbest bırakılmıştır ve profil ayarlarından erişilebilir.

Son aylarda aktif tanıtım yapan üyelerimiz gruba eklenmiştir, bunun dışında Tanıtım grubuna katılmak isteyen diğer üyeler aşağıdaki yönergeleri takip edebilirler.

Profil >> Sol profil düzenle menüsü altında >> Grup üyeliği >> Diğer gruplar altında >> gruba katıl Tanıtım grubuna üye olunuz.

Tanıtım grubuna üyelik serbesttir fakat yapılacak işlem size çok karışık geliyorsa bu konu altında üyelik talebinde bulunabilirsiniz, sizin yerinize gerekli katılım işlemini tamamlarım. Bu uygulama sonucu karşılaştığınız problemler olursa konu altına cevap yazabilirler veya özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.
midena pro tou telous makarize