Gönderen Konu: Birlikte araştıralım bölümü hakkında  (Okunma sayısı 894 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolfeye

  • Yönetici
  • *
  • İleti: 4719
  • Teşekkür: 55
  • Cinsiyet: Bay
    • Sanat tarihi
Birlikte araştıralım bölümü hakkında
« : 31 Temmuz 2012, 01:05:16 »
Amacımız araştırmalarınızda üyelerimize yardımcı olmaktır, Sözkonusu araştırma süreci içinde araştırmayı yapan üyenin interaktif katılımı konunun daha derin irdelenmesini sağlayacaktır, araştırma sahibi üyenin katılımı olmayan konular yüzeysel geçilip bırakılacaktır.

Yardımcı konumundaki yönetici ve üyeler, esas araştırmacı sınamak ve katılımını sağlamak amacıyla bilgi akışını yarım bırakıp  devam etmek için "şimdi sıra sende sende bişeyler ekle" diyebilir, verdiği bilgi karşılığında bilgi talep edebilir, bu yöntem bölümün temel amaçlarından biridir ve iki taraf arasında karşılıklı oyun haline gelmesi en büyük temennimizdir.

Yardım istediğiniz araştırmalar için sorunuzun arkasından daha önce elinizdeki bilgileri özetleyerek de olsa ekleyiniz.

Forum içi yardımlaşmalar gönüllü olarak yapılmaktadır, yönetici kadronun ve siz dahil diğer üyelerin açılan her konuya yardım etmek gibi bir sorumluluğu olmadığını unutmayın, taleplerinizde ısrarcı ve kırıcı davranışlardan kaçının.

ACİLLL, YARDIMM, İMDAATT, gibi konu başlıkları yöneticiler tarafından dikkate alınmayacak, gerekli görülürse düzeltilecek veya tamamen silinecektir, lütfen konu başlıklarınızın peşinde olduğunuz bilgiyi, talep ettiğiniz yardımı özetleyecek nitelikte olmasına dikkat edin.
midena pro tou telous makarize