Gönderen Konu: Pet Kuaför Ve Bakım Hizmetleri  (Okunma sayısı 33 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı social35

  • Üye
  • *
  • İleti: 9
  • Teşekkür: 0
Pet Kuaför Ve Bakım Hizmetleri
« : 09 Ekim 2017, 16:08:58 »
Evcil hayvan sahipleri, hayvanlarının temel ihtiyaçlarını mutlaka karşılamalıdır. Bunların başında doğru veteriner kliniği seçimi gelmektedir. Kısa ve uzun vadede sağlıklı bir yaşam için doğru hekim seçimi son derece önemlidir. Seçilen klinik; meydana gelebilecek acil durumlar için acil veteriner hizmeti de sunmalıdır. Evcil hayvan sağlığı için bu konuya azami derecede özen gösterilmelidir.
Evcil Hayvan Genel Bakımı
Çekmeköy veteriner evcil hayvanlar için kapsamlı ve profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Aşı uygulamaları, koruyucu hekimlik, cerrahi ve yoğun bakım gibi bölümleri ile tüm ihtiyaçlara en kaliteli hizmeti vermektedir. Bununla beraber, beslenmeden oyuncağa ve sağlığa kadar tüm evcil hayvan ürünlerini Çekmeköy petshop ziyaret edilerek satın almak mümkündür. Klinik aynı zamanda, kuaför hizmeti de vermektedir. Alanında uzman personellerin verdikleri hizmet ile evcil hayvanların kuaför bakımları yapılmaktadır.
Kuaför Bakımı Gerekli Mi?
Evcil hayvan sahipleri, gerekli durumlarda evcil hayvanlarına banyo yaptırabilmektedirler. Ancak bu kapsamlı bir bakımın yerini tutmaz. Pet sağlık kriterlerinin tam olarak yerine getirilmesi için belirli aralıklarla kuaför hizmeti almak gereklidir. Gereken durumlarda traş uygulaması için bu hizmet tercih edilebilir. Diğer yandan banyo, makas kesim-düzeltme, kulak temizliği ve tırnak bakımı kapsamlı olarak yapılacaktır. Bu sayede genel olarak bakımlı olan bir köpek daha mutlu olacaktır. Kirli kulaklar, derinlemesine temizlenmediğin de büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı şekilde düzgün kesilmemiş ve kısaltılmamış tırnaklar hayvanın çok rahatsız olmasına, yürüme bozukluğu yaşamasına neden olabilmektedir.